Pravá Mell?

10. prosince 2014 v 14:19 | Melissa Unicorn |  considerations
hey guys,
je pravda, že zachvíli budou Vánoce a já slibovala Vánoční články, ale tohle je prostě taková nutnost kterou musím napsat. Ještě k těm Vánočním článkům. Mám už nějaké přednastavené takže je tu můžete čekat.

Zrovna jsme ve škole na počítačích a učitelka mi řekla, že si četla mojí starší slohovku, že jsem tam psala o blogu. Tak se mi zeptala na adresu. Celkem mě to překvapilo. Čekala jsem maximálně pochvalu nebo nevím, ale tohle vážně ne haha. Řekla mi něco ve stylu, že "ty si tady taková tichá a tam si asi úplně jiná viď." Nepamatuju si to přesně, ale ona mi vlastně do hlavy dala ten nápad o tomto napsat takže píšu:

Jaká vlastně jsem?
Dělí se to na víc skupinek.
- jaká jsem s kamarády
- jaká jsem s lidmi které neznám
- jaká jsem na internetu

Jaká jsem tedy s kamarády?
S kamarády které znám dlouho jsem v pohodě. Řvu na celý město, že se za mě někdy i kamarádi stydí, chovám se zkrátka jako blázen. Nevím čím to je, ale možná je to důvěrou. Lidi který znám dlouho mám vážně ráda a dala bych za ně ruku do ohně, ale ovšem lidi co neznám dlouhou chvíli tak nevím jestli jim můžu věřit a bojím se co si o mě pomyslí. Vlastně moje pravé já můžete vidět na videiích co tu mám, protože tam si na nic nehraju tam sem to opravdu já.

Jaká jsem s lidmi které neznám?
Tento rok jsem přešla do nové školy. A je tu plno lidí co neznám dělá mi problémy se s někým začít bavit. S někým se bavit sama od sebe jen tak nezačnu. Jsem tichá a nedávám o sobě moc znát nejdradši bych byla neviditelná hah. Kdyby mi jedna moje kamarádka odtud nenapsala na konci prázdnin na fb, že s ní budu chodit do třídy a jestli si s ní nechci sednout tak bych byla asi vážně nahraná.
Lidi které mě moc neznají si mě vybaví spíše takto "Nenamalovana,kurdnate vlasy,v teplakach,zadny vyraz,zadne city, zadne sebevedomi a naprosty chaos jak navenek tak uvnitr pro ostatni nezabavna,unavena,vydeptana,nejlepsiho pritele ji dela pocitac a nejak se snazi byt neviditelna ikdyz ji to nejde."aneb toto jsem psala k jedné mé fotce co jsem dala na facebook.

Nemůžu za to je to prostě divné. Chtěla jsem sem příjít úplně v pohodě, ale to co se odehrávalo na minulé škole mě nejspíše poznamenalo.

Ovšem i na internetu mám jinou tvář.
Už jsem zažila pár lidí co mi napsali, že by chtěli být jako já. Že jsem jejich vzor. Hrozně mi to lichotí, ale doopravdy chcete být jako já? Ta co sedí ve škole na počítači a tohle sepisuje mezitím co se ostatní baví a hrají různé hry? Hodně lidí mi řeklo, že jsem na svůj věk hodně vyspělá, že se nechovám na svůj věk tedy čtrnáct, ale třeba na šestnáct i více. Když se nad tím zamyslím možná je to i pravda.
Nebavím se s někým mladším mám spíše starší kamarády tak 16-21let. A opravdu si s nima rozumím. Nejsem nějaká typická čtrnácka co řeší to co mají nového v DMku nebo H&Mku. Je vážně málo lidí které je stejně starých jako já a já se s nima bavím a rozumím si s nima.


Dokázala bych tady o tom mluvit hodiny, ale to by už nikoho nebavilo. Takže to ukončím.
Pa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama