TRUE FRIENDS

5. února 2015 v 1:56 | Melissa Unicorn |  considerations
Dá se v dnešní době vůbec někomu věřit?

Co se s Váma děje lidi?
To už nikdo z Vás nestojí o to pravé kamarádství?
Tahle doba je tak falešná, že mi občas vážně mrzí, že jsem se nenarodila někdy v středověku haha.

Určitě všichni to už zažili - měli jste nějaký problém ve škole,doma nebo nějaké tajemství a vy se s tím prostě někomu musíte svěřit a s někým to probrat. Tak prostě jdete a řeknete to člověkovi kterému vážně věříte... všechno proberete on Vám pomůže a potom jdete domů a druhý den o Vašem problému ví každý. Pokud řeknete, že toto jste nikdy nezažil/a, lžete.

A pak přichází ta hádka s tou osobou která to řekla aneb facebooková hádka. Na co taky chodit ven s osobou která se Vám z minuty na minutu zhnusila když všechno jí můžete napsat na facebook, že? Smutné.
A dopadá to tak, že po pár dnech se znovu začnete bavit. Stojí Vám to za to? Zase se začít bavit s člověkem který to udělal? Akorát tak ukážete svojí vlastní blbost, protože mu začnete věřit zase a pak uděláte tu stejnou chybu - mluvím z vlastní zkušenosti.

Víte co je celkem zajímavé?
Pár takových lidí jsem už potkala, ale všechno to byly holky.
Takže momentálně mám nejlepšího kamaráda který je teda starší, ale věřím mu a řeším s nim všechno a je to fakt týpek haha. Fakt ho cením a doufám, že se s ním budu bavit ještě dlouho. Nejlepší na tom je, že bydlí asi pět minut cesty ode mě takže není kdykoliv problém dojít.

Pro ty co toto dělají vážně Vám to není blbé?
Mrzí mě, že jste si nenašla kamaráda kterému byste mohl/a věřit, ale proč si toto léčit na jiných? Radši si toho ceňte. Člověk Vám věří a vy mu takhle vrazíte kudlu do zad. Ono ho to mrzí víte? Jak byste se pak cítili vy? Zkuste se nad tím zamyslet.


x
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama