Říjen 2015

Narozeniny & Nemocnice

5. října 2015 v 8:47 | Melissa Unicorn |  melissa's diary
Ahoj:)
29.9 jsem měla 15-té narozeniny. To je ta dobrá zpráva.
Smutné je to, že den po mých narozeninách jsem už ležela v nemocnici.

30.9 jsem šla normálně do školy a první hodinu jsme měli přirodopis začátek hodiny úplně v pohodě. Zbývalo si 10minut do konce hodiny a mě začalo být hrozně špatně. Mžitky před očima a myslela jsem, že sebou seknu, ale nikomu sem nic neřekla. Zazvonilo a všichni se zvedli a šli ke dveřím.
Ty mžitky byli tak velký, že jsem ani pomalu neviděla. Snažila jsem se narvat věci do tašky, ale nešlo mi to - motala jsem se + do toho ty mžitky. Nějak jsem tam ty věci narvala a všichni už byli pryč zvedla jsem se nějak jsem se dostala ke stolu učitele a řekla mu, že mi je hrozně špatně.
On mi na to řekl ať jdu do sborovny za třídním a řeknu mu to v tu chvíli jsem se sesunula k zemi a slyšela jsem jenom jeho zděšený "ježiš".
Já v tu chvíli se posunula ke zdi abych se opřela a začla sem brečet, protože sem se hrozně bála a bylo mi vážně hrozně blbě. On zavolal na spolužáka aby šel pro třídního ten tam přišel a řekl mi, že zavolají záchranku. Potom všichni odešli a nechali mě tam. Po chvíli přišla ředitelka a ta mě zvedla a odvedla mě o ředitelny tam mi řekla ať si sednu a zástupkyně začala s tím ať si lehnu.. dali mi obklad na čelo a napít.
Zeptali se mě co jsem měla k snídani řekla jsem, že nic, že nesnídám. Tak mi tam dali krátké ponaučení, že snídat se prostě musí.
Zachvíli sem slyšela záchranku. Když přišli ptali se mi na nějaký otázky - to si nepamatuju a pak mi píchli do ruky kanylu a já jehly nesnáším takže sem si tam zakrývala oči, protože je fakt nemám ráda. :D Zachranářka mi tam řikala, že nechápe jak se takhle může každej bát, že je to úplně v pohodě.
Zajímavý je, že piercingy si sama píchnout nebojím, ale když má do mě někdo píchnout jiný tak se můžu zbláznit.
Každopadně mi tedy píchli tu kanylu a pak šli pro takovou židli nebo jak to nazvat tam mě posadili a přenesli do té záchranky. Jízdu záchrankou si moc nepamatuju spíš vůbec - jen to, že mi tam dali kapačku.
Vybavuju si spíše až to jak sem si lehala na postelv nemocnici. Asi za hodinu mi tam dokapala kapačka kterou mi dali v záchrance a dali mi další tentokrát 1000ml nějakého roztoku.