Červenec 2016

MŮJ STARÝ BLOG

7. července 2016 v 19:20 | Melissa Unicorn |  Melissa Unicorn
Ahoj.
Včera jsem narazila na můj starý blog který jsem psala když mi bylo 11! Pročetla jsem si všechny články a nevěřila jsem, že jsem to psala já. Jakože ale musím říct, že jsem sice psala úplné kraviny, ale ten styl psaní na to, že mi bylo jedenáct tak ten není tak špatný, ale obsahově? Nuda.
Já jediné za co můžu být ráda tak za to, že když jsem s tím blogem končila tak, že jsem smazala všechny videa. Protože kdyby ty byli pořád k dispozici tak se asi propadnu. Když si tak zavzpomínám co jsem to točila - hah.
Odkaz na něj Vám jsem dávat nebudu, protože nechci aby to lidi našli - četli - cokoliv!
Možná se tu i najde někdo kdo mě zná už od začátku a tak vím o čem mluvím.

Navíc můj velký vzor byla LadyVanilka - jako v ze době skoro každého skoro každý jí obdivoval a byla to prostě ikona.
Teď už ani nevím jestli nějaká LadyVanilka vůbec existuje.
Ale na druhou stranu bylo celkem hezky si to přečíst a vrátit se do těch starých časů - docela jsem se nasmála, ale kdo ví třeba za pár let se tomuhle blogu budu smát taky.
A víte co mě překvapuje? To, že jsem u toho tak dlouho vydržela! Sice jsem před tímhle blogem měla dalších x blogů, ale to nevadí furt píšu.
Tento blog flakám - to přiznávám, ale stejně se k němu pořád vracím a snažím se psát co nejvíce to jde a sem velice ráda, že to aspoň někoho baví číst a nepíšu si tady jen pro sebe.