Leden 2017

DIY - Diary 2017

13. ledna 2017 v 23:10 | Melissa Unicorn |  Diy
Ahoj.
Přemýšlela jsem jak tento článek pojmout, protože na toto dělat DIY mi příjde zbytečné, jelikož to pochopí každý blbec. Takže tohle berte spíše jako inspiraci, příjde mi zbytečné sem přidávat fotky toho jak jsem to tvořila, protože na tom opravdu nic není.
Skoro každý člověk si musí zapisovat svoje plány v jakkékoliv podobě - někdo si to může zapisovat do mobilu, někdo si svoje plány nosí v hlavě a někdo si píše diář. Což je asi nejvíce praktické diář si můžete udělat z klasického notýsku, koupit nějaký krásný vzorovaný a nebo klasický a pak si ho podle svého ozdobit a to jsem udělala já.
Můj diář je v kroužkové vazbě a to já mám nejradši.

Je to rozdělené takhle ve sloupečkách což se mi libí a vyhovuje mi to. Je to takový "univerzální" diář - musíte si tam sami předepsat datumy. Což mi trochu zaskočilo, protože jsem to nikdy předtím neviděla, ale je to asi můj první diář se kterým jsem opravdu spokojená. Ale nelíbil se mi ten vzhled tak jsem si řekla, že si ho předělám podle svého. Proto jsem si vytiskla takové ty "tumblr stickers", vystřihla, nalepila a tradá diář je hotový! A ještě jsem to tedy přelepila izolepou aby to vypadalo pěkně a třeba se to postupem čase neodlepilo. Líbí se Vám ? Jaký diář máte pro rok 2017 vy ?