Únor 2017

Co mám v mém mobilu ?

7. února 2017 v 22:46 | Melissa Unicorn
Ahoj.
Dnešní článek jsem se rozhodla věnovat mému mobilu - a to přesněji o obsah v něm.
Vím, že jsou docela populární videa o tom co máme ve svých mobilech - hodně lidí to baví a ani já nejsem vyjímka, ikdyž upřímně teď se docela pozastavuju nad tím co nás na tom vlastně baví ? Stejně v těch mobilech máme skoro všichni z 90% úplně to samé. Ale to tady zase začínám úplně jiné téma na které bych se dokázala taky vypsat, takže jdeme rovnou na věc! Vlastním Samsung Galaxy Grand Neo Plus (nejdelší název mobilu ever). Je to super mobil - fakt jsem s ním spokojená.
Na hlavní stránce nemám skoro nic v tom baru dole nebo jak to nazvat mám whatsapp, zprávy a volaní.
Ještě nedávno byl na místě whatsappu messenger, ale facebook jako takový mi docela přestal bavit a navíc mi po posledních aktualizacích docela dost messenger blbne takže jsem dala přednost whatsappu - který je podle mě mnohem víc boží než samotný messenger.
A navíc jak teď facebook nedávno přidal ty stories tak to je úplně konečná - protože podle mě je facebook na psaní a ne na fotky. Na sdílení svých stories nám slouží snapchat a instagram a ne facebook.

A jak můžete vidět dále tak tam mám aplikaci Habitica - kterou jsem objevila nedávno a je úplně skvělá.
Je to aplikace kam si píšete své cíle třeba, že si budete každý den chvíli číst nebo, že budete cvičit. Nebo třeba i co potřebujete udělat a všechno možné.
Máte tam svojí postavičku a pokaždé když úkol vyplníte a odkliknete ho tak se Vám přidají body a tím se dostáváte pořád do vyššího levelu. Je to taková motivační aplikace v zabavné formě.
Potom v rohu mám složku "needs" - takže aplikace které potřebuju skoro denně což znamená foťák, galerie, písničky, poznámky, kalkulačku a i ten náš slavný zmiňovaný messenger. Ale ten je tam vlastně jen proto, že jsem nevěděla kam ho dát.


Na další stránce mám už více složek a to čtyři - Social, Photo, Games a Other.
A podle nich je úplně jasné v co nich mám. A ještě vidíte dole počítadlo což mi počítá to jak jsme s přítelem dlouho spolu. A dnes je to 229dní - wow. :D
Ve složce "Social"
Mám instagram, twitter, youtube, facebook, ask.fm a snapchat.
Sociální sítě na kterých jsem každý den (kromě facebooku tedy zapnu opravdu vyjímečně momentálně. A můžete mě samozřejmě sledovat všude budu za to moc ráda.
INTAGRAM - melisskaunicorn
TWITTER - melissaunicorn1
SNAPCHAT - melissaunicorn1
ASK - dejbi

Ve složce "Photo" mám všechny programy na úpravu fotek, ale o tom možná udělám samostatný článek kdyby to někoho zajímalo. Teď jen ve zkratce jaké aplikace tu mám.
We Heart It - oukej tohle není zrovna aplikace na úpravu, ale nikam jinam mi nepasuje a já we♥it zbožňuju!
Retrica, MuPDF, Collage, Lidow, Papelook - tyhle čtyři aplikace jsou podle mě úplně ty nejlepší hlavně Lidow. Napíšu Vám o nich samostatný článek aby jste věděli.

Složka "Games" není obsáhla vůbec (čím moc gamery asi nepotěším), jelikož hry na mobilu moc nehraju a tohle je jediná hra kterou v mobilu mám a to HAY DAY. Podle mě jí hodně Vás zná, protože je docela známá a já si jí oblíbila hrozně moc nehraju jí teda každý den, že bych si pečlivě sklízela mojí farmičku, ale na odreagování je to dobrý.

A můžeme se vrhnout do poslední složky kterou otevírám opravdu málo - "Others".
Jak už název složky vypovídá others znamená ostatní takže do této složky patří AJ-CZ slovník, Dreamdays - což je ta aplikace která Vám počítá nebo odpočítává dny a jako poslední tam mám O2 aplikaci.
Tyhle aplikace vážně skoro nepoužívám a dá se říct, že je tam mám "jakoby" zbytečně, ale tak někdy se hodí.
A to je vlastně vše! Žádný super bomba aplikace které by nikdo neznal v mobilu nemám, ale i tak doufám, že se Vám to líbilo. A že se Vám hlavně líbilo zpracování "Co mám v mém mobilu" ve formě článku.
Určitě mi dejte vědět jaká je Vaše nejoblíbenější aplikace a já se na Vás těším u dalšího článku. ♥ Mějte se bombově!