Březen 2017

Throwback TAG

19. března 2017 v 9:04 | Melissa Unicorn |  Tags
Ahoj!
Rozhodla jsem se dnes pro Throwback TAG, protože posledních pár dní mám úplně nostalgickou náladu. Pořád bych jen koukala na fotky a vzpomínala na to když jsem byla malá a jak bylo vše lepší. Tak jsem si řekla, že proč tu náladu nepřenést rovnou sem a podělit se s Váma. Jdeme na to.

1. V jakém roce si se narodil/a ?
Já jsem se narodila v roce 2000 a jsem za to fakt ráda, že jsem se narodila ještě takhle a ne třeba až v roce 2005.

2. Máš nějaké fotky když jsi byl/a mladší ?
Já jich mám hrozně moc, ale tyhle jsou jedny z těch nejlepších.

weird weather

2. března 2017 v 18:23 | Melissa Unicorn
Ahoj!
Ani nevíte jak se těším na zítra - začínají mi jarní prázdniny. Konečně na týden klid od školy akorát z toho počasí jsem trochu smutná.
V pondělí ( 27.2. ) bylo tak krásné počasí! Měla jsem radost, že ta zima už ustupuje a bude už krásně a nebudeme muset chodit nabalený v bundách. V ten den jsem byla u přítele a oba jsme z toho měli radost, že je krásné počasí tak jsme vyrazili na procházku. Bohužel tohle počasí se drželo jen jeden den a příjde mi, že je počasí ještě horší než předtím.
Hrozně to venku fouká, skoro pořád poprchává a je celkově zima. Dnes jsem šla ze školy na autobus a myslela jsem si, že mě to normálně odfoukne vůbec se v tom nešlo pochybovat.
Já si hrozně přeju a doufám, že aspoň o těch jarních prázninách počasí zlepší a nebude tak škaredě.

A proč jsem se vůbec rozhodla psát o počasí? Tak nejen, že mi to štve, že je takhle hnusně, ale příjde mi, že si to počasí ze mě dělá normálně srandu! Proč ?
Dnes ráno jsem vstala do školy a po hrozně dlouhé době jsem si vyžehlila vlasy. Vyšla jsem z bytu a šla jsem na autobus a cestou autobusem začalo hrozně pršet - naštěstí vlak jel hned tak jsem rychle naskocila do vlaku a byla v pohodě. Ale pak mě čekala cesta z nádraží do školy. A to foukalo a poprchávalo já jsem si nasadila kapucu jenže to mi bylo k ničemu, protože mi jí vítr hned sundal. Takže jsem do školy místo s rovnýma vlasama přišla jako ovečka. A třešnička na dortu bylo to, že zrovna když jsem přišla do třídy a sedla jsem si tak venku vysvitlo sluníčko. To jsem myslela, že mi doopravdy hrábne. Ale dost stežování - ikdyž popravdě koho by to nenaštvalo.
Doufám, že se toho hezkého počasí dočkáme co nejdřív už by to stálo za to. Zima byla dlouhá až až.
Taky jste otrávený z toho, že je už takhle dlouho hnusně?