Throwback TAG

19. března 2017 v 9:04 | Melissa Unicorn |  Tags
Ahoj!
Rozhodla jsem se dnes pro Throwback TAG, protože posledních pár dní mám úplně nostalgickou náladu. Pořád bych jen koukala na fotky a vzpomínala na to když jsem byla malá a jak bylo vše lepší. Tak jsem si řekla, že proč tu náladu nepřenést rovnou sem a podělit se s Váma. Jdeme na to.

1. V jakém roce si se narodil/a ?
Já jsem se narodila v roce 2000 a jsem za to fakt ráda, že jsem se narodila ještě takhle a ne třeba až v roce 2005.

2. Máš nějaké fotky když jsi byl/a mladší ?
Já jich mám hrozně moc, ale tyhle jsou jedny z těch nejlepších.


3. Na jakých TV pořadech jste vyrůstali ?
Tak já jako hodně malá koukala na minimax a když jsem už byla starší tak na Disney - Hannah Montana, Kouzelníci z Waverly place, Sony ve velkém světě, Lazy Town, Hodně štěstí Charlie, Sladký život Zacka a Codyho. A na víc si asi nevzpomenu, ale tyhle byli pro mě ty top.

4. Čím jsi chtěl být až vyrosteš a pořád tím chceš být ?
Já jsem hrozně milovala Hannu Montanu a High School Musical, takže jsem chtěla být zpěvačka a herečka. Pořád jsem si na Hannu Montanu hrála a když to řeknu takhle blbě tak jsem jí byla fakt posednutá. A teď už zpěvačka ani herečka být nechci - i když možná tu herečku bych brala, ale mě to spíš táhne k grafice a psaní. Takže mě v žádném filmu ani na pódium neuvídíte.

5. Jaká byla vaše nejoblíbenější hračka se kterou jste si hráli ?
Já jsem měla hrozně moc barbínek takže pochopitelně barbíny. Jsem jim vždy postavila baráky, hezky jim to tam nadekorovala a byla jsem spokojená. Jsem si hrála i s jinýma hračkama hodně, ale ty barbie ty jsem milovala.

6. Jaká je tvá nejtrapnější vzpomínka kterou si pamatuješ ?
Nevím jestli je teď nejtrapnější nebo nejvtipnější - asi záleží z jakýho úhlu se na to kouknete.
Jsem byla ve vaně a chtělo se mi na záchod a vanu jsme měli přímo vedle záchoda a mě se chtělo jít na záchod. Tak jsem šla a nevydržela jsem to jsem hodila bobík vedle záchoda a abych byla nenápadná tak jsem si na ten záchod sedla a počkala než příjde máma. Tak rodiče si mě hned zdokumentovali a ta fotka je přístupná dodnes :D

7. Tři písničky které jsi miloval/a jako dítě
Mají tady být sice tři, ale já Vám sem dám jenom jednu a to mojí srdcovku! Tuhle písničku jsem poprvé slyšela v rádiu a vždy když hrála tak musela být nahlas a já jsem si jela bomby. A pamatuju si dokonce i ten moment když jí v těch rádiích přestali hrát a já byla hrozně naštvaná, protože jsem jí milovala fakt. Jí podle mě znáte úplně všichni numa numa.

8. Máš nějaké speciální věci které máš schováné ještě z dětství ?
Jak jsme se stěhovali tak všechny hračky a tak jsme dali k babičce, takže já u sebe nemám nic. Maximalně tak plyšáky a možná jestli se to nevyházelo tak moje obrázky ze školky.

9. Jaká nejděsivější věc se ti stala ?
Nemůžu si vzpomenout na nic lepšího tak aspoň tohle. Když jsem byla na zahradě tak jsem si tam hrála a měli jsme tam takový keříky a z nich najednou vylezl had hrozně rychle . No a já v tu chvíli infarkt a útěk. :D

10. Jak je svět odlišný od toho, jak to bylo když jste byli malý ?
Podle mě se změnil hrozně moc. Jak jsem psala na začátku článku, že jsem ráda, že jsem se narodila v roce jakym jsem se narodila tak je to tak. Už teď mám pocit, že do téhle doby nepatřím a ještě abych se narodila někdy později bych se střelila. Dneska malý děti si nejdou hrát ven, ale radši hrajou hry na mobilu nebo na počítači.
Já mám taky mobil v ruce 24/7, ale tak já jsem si dětství užila peckově a bez mobilu! Já se tady nad tím rozčilovat nebudu. Já jsem si dětství užila moc a jsem ráda za to jaký bylo.

BYLA BYCH MOC RÁDA KDYBY JSTE MI NA TUHLE POSLEDNÍ OTÁZKU ZODPOVĚZELI I VY V KOMENTÁŘÍCH ♥ Doufám, že se Vám článek líbil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zkoušeli jste někdy veganskou stravu ?

Ano
Ne
Ne - ale zajímá mě to

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama