MŮJ SEPTUM

23. září 2017 v 23:07 | Melissa Unicorn |  Melissa Unicorn
Ahoj.
Dneska bych Vám chtěla napsat článek o mém novém piercingu a to je SEPTUM ! ♥
Tento piercing jsem si přála nejméně už dva roky. Nejméně 3x jsem se pokoušela o píchnutí piercingu já samotná, ale pokaždé to nevyšlo. Kdykoliv jsem to už měla píchlé, tak jsem si nedokázala ten piercing nandat a když už se mi to jednou podařilo tak jsem to měla křivé. Proto jsem si ho tenkrát vyndala.
Nějak jsem to přestala řešit a jednoho dne se mě zeptala kamarádka jestli s ní nechci jet do salonu, že si chce nechat píchnout jazyk. A při tom mi řekla, že bych si tam rovnou mohla nechat píchnout ten nos.
Docela jsem o tom přemýšlela, ale asi den před tím co jsme měli jet jsem jí řekla, že si nic píchnout nenechám. Zkrátka jsem se bála, protože jsem si všechny piercingy co jsem měla píchala jen sama. A měla jsem strach si to nechat propíchnout od někoho jiného.
Když jsme přijeli do salonu příjemná paní si vzala kamarádku za takový závěs a přišlo mi, že je to úplně v klidu. Začala jsem si řikat, že je to přece škoda. Když už tady jsem tak, že si to nechám píchnout a budu ho konečně mít. Tím jak jsem kamarádku slyšela, že je úplně v klidu tak mě to tak nehorázně "nahajpovalo" na to propíchnutí.
Pak už jenom vyšli a já už tam byla připravená s tím, že chci septum.
Tak se mě paní hned ujala vybraly jsme piercing a šly dozadu.

PROPÍCHNUTÍ
Nejdřív mi vydezinfikovala nos a poté vyznačila fixou kam to má píchnout.
Ani bych neřekla, že to moc bolelo. Víc nepříjemný pro mě byl ten tlak té jehli jak Vám projíždí nosem. To mi vyhrkly i slzy. Pak už mi tam jen dala piercing a bylo to. Do 10minut jsme odcházely obě dvě spokojené.

Mám z něho nehoráznou radost. ♥
Takovou dobu jsem ho chtěla a teď jsem ho měla do 5 minut hotový. Kdybych nebyla hloupá a nebála se si to nechat propíchnout od někoho cizího mohla jsem ho už dávno mít. Každopádně i tak jsem se dočkala a jsem za něj mega happy.

A co vy?
Máte taky nějaký piercing? Podělte se semnou v komentářích!
Melissa Unicorn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama