Listopad 2017

Wishlist 2017

24. listopadu 2017 v 20:53 | Melissa Unicorn
Ahoj.
Jako minulý rok Vám sem chci napsat můj Wishlist na Vánoce. A stejně jako minulý rok Vám ho sem přidám hrozně brzo haha. Ikdyž brzo no, ode dneška jsou za měsíc Vánoce a určitě to uteče hrozně rychle jako celý rok. A já pořád nemám ani jeden dárek a ani po finanční stránce na tom taky nejsem nejlíp. Všichni dostanou svíčky haha.
No já přestanu být "vtipná" a vrhneme se na ten Wishlist upozorňuju, že to nejsou žádné nutnosti které bych nutně potřebovala, ale nějaký ten wishlist jsem přeci jen dohromady dala. Mě by hrozně zajímalo co si přejete Vy. Podělte se semnou do komentářů.

Youtube a Blog

20. listopadu 2017 v 11:50 | Melissa Unicorn |  Other
Ahoj.
Vy, kteří si mě pamatujete ještě z minulého blogu tak víte, že jsem do blogování i točila videa sem na blog.
Podle mě je to super oživení jak pro Vás tak pro Vaše čtenáře. Já v době kdy jsem točila jsem měla svá videa nastavená jako soukromá a dávala je jen sem na blog. A musim uznat, že jsem za to hodně ráda, kdyby jste viděli co točilo moje 12-14leté já tak věřím, že tenhle článek ani nečtete haha.
Tak jak mě baví stříhaní videí tak mě baví i psát, takže to smíchám dohromady abych mohla dělat oboje jako pár let zpět a líp. Teď s tou změnou, že MOŽNÁ budu svá videa vydávat na Youtube jako veřejná. Ale to jen kvůli tomu, aby mělo možnost si všimnout více lidí rozhodně nemám v plánu být nějaká Youtuberka nebo se věnovat jen videiím.
Chci pro Vás hodně rozjet DIY (do it yourself) videa, speed art videa která já sama mám hodně ráda. A co si budem např. DIY je lepší natočit třeba už jen kvůli tomu, aby jste to lépe pochopili. Protože ve článku se třeba nemusím tak moc dobře vyjádřit. Čekejte i názorovky a celkově videa kde se taky budete určitě moc zapojit, aby to bylo zajímavější i pro Vás.
Nečekejte, že hned od zítra tady budete mít tunu vidií všechno to chce ještě trochu času, ale věřím tomu, že se Vám to bude líbit. Držte mi palce, že mi to vše vyjde tak jak plánuju, protože by to mohla být bomba.
Co si o tom myslíte vy? Spojení psaní s točením?