Věřím horoskopům?

8. dubna 2018 v 0:13 | Melissa Unicorn |  Other
Ahoj.
Dnes se s Vámi chci podělit o můj názor na horoskopy - říkají pravdu a nebo je to jen smyšlená blbost? Přečtěte si jak to celé vidím já a podělte se o svůj názor semnou.

CO JE TO VLASTNĚ HOROSKOP?
Zrození je obraz nebo-li postavení planet v okamžiku kdy se někdo narodil, vznikla nějaká myšlenka nebo věc. K orientačnímu zmapování osobnosti používá astronomie živlů vody,ohně, vzduchu a země.
Je to výklad postavení planet ve dvanácti znameních zvířetníků, dvanácti horizontálních domech. Představují jednotlivé oblasti našeho života. Jsou v něm naznačeny naše možnosti a nejlepší cesta, jak je rozvíjet.
Od horoskopu nelze očekávat, že poslouží jako návod na šťastný bezproblémový život. Ale může být ukazovatelem cesty, orientací kdy bysme se měli snažit, kdy bysme měli zlepšit naše chování atd.
Horoskop nám pomáhá odhalit naše jedinečné vlastnosti, zjistit jak si sami sebe vážíme a jak nás vnímá okolí.

Existuje tradiční (evropský) horoskop čínský, indický, egypský a spousta dalších. Horoskopy se od sebe liší, že je každý podle jiného časového měřítka. U nás se střídá každý měsíc jiné znamení a např. v čínském kalendáři určité znamení vládne po celý rok.

HOROSKOP A JÁ
Hrozně dlouhou dobu jsem horoskopům nevěřila a myslela si, že to přece není možné aby to vůbec na někoho sedělo - vždyť jsme přece každý úplně jiný! Nevěřila jsem tomu, že znamení zvěrokruhu nám může tolik říct. Může nám to pomoct objevit samu sebe a zjistit kdy se zachovat lépe nebo úplně změnit náš přístup jak např k lidem tak k životu.
Cca už půl roku si pravidelně čtu můj horoskop a pokaždé se nestačím divit jak nehorázně moc to sedí.
Popravdě je to trochu strašidelné číst a vy máte pocit jako kdyby psali přímo o Vás. Horoskop mi dokázal odpovědět na mé otázky které mě trápili a já teď vím, že se mám chovat lépe.
Sice nechápu jak je vůbec možné zjistit podle planet a souhvězdí to jak se nám bude v životě dařit, ale něco na tom je. Až když jsem se v horoskopu našla poprvé začala jsem se o to více zajímat a číst ho pravidelně. A když to na mě sedělo pokaždý donutilo mě to napsat tento článek.

Jak je vůbec možné, že nám planety a hvězdy dokážou tolik o sobě říct a pomoct? Napište mi svůj názor dolů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zkoušeli jste někdy veganskou stravu ?

Ano
Ne
Ne - ale zajímá mě to

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama